Wat was de Kerstpuzzel dit jaar een succes. We zijn blij dat we konden bijdragen aan een paar uren, dagen en soms zelfs weken(!) puzzelplezier.
Wat was de Kerstpuzzel dit jaar een succes. We zijn blij dat we konden bijdragen aan een paar uren, dagen en soms zelfs weken(!) puzzelplezier.
In Scholen en Bouwen aan de Toekomst een artikel over een renovatie die laat zien dat niet alleen nieuwbouw scholen een Frisse School kunnen realiseren voor hun leerlingen.
Binnenklimaat op scholen is lang een ondergeschoven kindje geweest. Vanaf 4 januari 2021 kunnen gemeente aanspraak maken op de Specifieke Uitkering Ventilatie In Scholen.
Bij Klimaatgroep Holland zijn we trots op onze medewerkers: een hecht team dat samen gaat voor het beste klantresultaat. Wie zijn de harde werkers op de werkvloer en in het land? Vandaag aan het woord: servicemonteur Maarten Hogenhout.
De jaarlijkse feestdagen puzzel van Klimaatgroep Holland is er weer!
De allerlaatste column van Bert Koster. 'Acht jaar geleden was daar die mooie kans van Klimaatgroep Holland en gezamenlijk trokken we op naar het drukke kruispunt des levens waar onze wegen nu scheiden.'
Vanaf 1 januari 2023 moet elk kantoorgebouw minimaal energielabel C hebben. 2023 lijkt nog ver weg, maar over twee jaar alle kantoorgebouwen in Nederland op energielabel C lijkt nog best een uitdaging.
Goed nieuws. De Specifieke Uitkering Ventilatie In Scholen, SUVIS, kan vanaf 4 januari aangevraagd worden. Wij zetten de belangrijkste punten op een rij.
Dit schooljaar genieten de leerlingen, peuters en medewerkers van OBS De Zandplaat in het Groningse dorpje ’t Zand van een sterk verbeterd comfort met het Scholen°Concept.